KONAKLAMA ALTERNATİFLERİ


ŞEHİR DIŞINDAN ETKİNLİĞE KATILACAK KİŞİLERİN FAYDALANABİLECEĞİ KONAKLAMA ALTERNATİFLERİNDEN BAZILARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.
 
KONAKLAMA KONUSUNDA AŞAĞIDAKİ LİSTEDEN HERHANGİ BİRİNDEN FAYDALANABİLECEĞİNİZ GİBİ, KATILIMCILARIMIZDAN LİSTE DIŞINDAN DA SEÇENEK ARAYAN KİŞİLER BARTIN ve AMASRA GİBİ FARKLI LOKASYONLARDA BULUNAN ALTERNATİFLERDEN DE FAYDALANABİLİRLER.

Hacettepe Üniversitesi Tesisleri:

Bartın İnkum Hidrobiyoloji Araştırma Laboratuvar Tesisi

Boğaziçi Otel:

Bartın Boğaziçi Otel Şiremirçavuş Köyü, Çaybaşı mevkiinde olup, Bartın merkeze otogara ve yeni üniversite kampüsüne oldukça yakın mesafededir. Boğaziçi Otel’de kendinizi evinizde olduğu kadar rahat hissedebileceğiniz, 22 adet standart oda, 2 adet Süit oda ve 7 adet Bungalow oda olarak toplam 31 oda bulunmaktadır. Otelimiz toplam 88 yatak kapasitesine sahiptir. Tüm odalarda TV, telefon, klima, saç kurutma makinesi, wifi bağlantısı, 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Bungalow odalarımızda ve süit odalarımızda minibar bulunmaktadır.
 
  Bartın-Öğretmenevi:

  Bartın Merkez Öğretmenevi Lokal, Yemek Salonu, Çok Amaçlı Salon, Bilşim Odası(Kurulma aşamasında), Konaklama Ünitesi, Taşımalı Eğitim Mutfağı, Okuma ve Dinlenme Salonu, bulunmaktadır. Otel Bölümümüz 33 oda ve 66 yataktan oluşmaktadır. Odalarımız double, iki ve üç kişilik olup, telefon bağlantıları mevcuttur. Bütün odalarımızda banyo-wc ve 24 saat sıcak su, lcd televizyon, canlı maç yayını, kablosuz internet, minibar bulunmakta ve müzik yayını yapılmaktadır. Bartın Şehirlerarası Otobüs Terminaline 10 km, Amasra’ya 15 km, İnkumu’na ise 12 km mesafede olup turizm aktiviteleri ve alternatifleri açısından merkezi konumda bulunmaktadır. 
   
   
  Amasra Mesleki Anadolu Lisesi Uygulama Oteli:

  Amasra Uygulama Oteli; Kum Mah. Dizinler Sokak´ta 2004-2005 öğretim yılında faaliyete başlamıştır. Uygulama Otelinde 2 suit, 4 double, 12 twin, 10 trible, 10 double+1 olmak üzere 97 yatak kapasitesine sahiptir. Alakart hizmeti veren restaurant 100 kişiliktir. Aynı zamanda restaurant kahvaltı salonu olarak da kullanılmaktadır. Otele ait kafeterya saat 10.00-00.00 arasında sıcak-soğuk içecekler ve aperatif yiyecekler sunmaktadır. Otelde 24 saat sıcak su, 24 saat ön büro hizmetleri, ücretsiz kablosuz internet, 25 araçlık otopark standart olarak sunulmaktadır.
   
  Hotel Grand Astra:
   
  Bartın otelleri arasında yer alan ve şehir merkezine 5 dakika uzaklıkta bulunan Grand Astra Hotel Polis evin yanında, Bartın şehir merkezine bulunan tarihi konakları gezebilir 15 km mesafe uzaklıkta olan Amasra’yı ve kalesi görebilir  otel, odanızda bulunan balkonlardan şehir manzarasını izlerken, Grand Astra Hotel’den dilediğiniz yere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Hotel Grand Astra 3 yıldızlı olup üniversite ve otogar yolunda yer almaktadır. Şehir merkezine 2 km’dir. Önünden otogar ve üniversite için toplu taşıma araçları sürekli çalışmaktadır. Akşam yemeği için restorant akşam 22.00’ye kadar açıktır.
   
   
   İletişim

   e-posta: projepazari@bartin.edu.tr

   Tel: 0 (378) 501 10 08

   Dr. Öğr. Üyesi Rizvan İMAMOĞLU: 0 (538) 333 64 95
   Arş. Gör. Ahmet KARAKUŞ: 0 (554) 609 71 97
   Arş. Gör. Yusuf CEYLAN: 0 (506) 575 3770

   Posta Adresi:

   Bartın Üniversitesi, Proje ve Teknoloji Ofisi Koordinatörlüğü (Orman Fakültesi Binası Zemin Kat (Eski Fen Bilimleri Enstitüsü)), Ağdacı Kampüsü, 74110, Merkez/Bartın